Za exotikou pohodlně z kteréhokoliv letiště


Rozhodli jste si letos ozvláštnit zimní nehostinné období pobytem v některé exotické destinaci? Zanzibar, Srí Lanka nebo Dubaj? Tyrkysové moře, jasné letní obloha, dlouhé písečné pláže. Vítr si pohrává s listy palem a ze stolů voní vůně exotických pokrmů. Kdežto doma za okny nečas, plískanice, Sníh s deštěm, kupy mraků a vichr. Domů se pravidelně vracíte vymrzlí a promoklí. A přitom někde je tak krásně. Začínáte listovat v nabídkách cestovních kanceláří, procházet úchvatné fotografie a vybíráte s partnerkou vhodný termín. Tetelíte se blahem při představě rajské pohody na pláži a romantických večeří, těšíte se na kouzelné výhledy z hotelového pokoje a nevíte kam vyrazit, jedna lokalita je krásnější než druhá.

exotika

Ovšem náhle http://www.wikiskripta.eu/w/N%25C3%25A1hl%25C3%25A9_%25C3%25BAmrt%25C3%25AD zjišťujete, že u všech vytipovaných pobytů jsou lety z Prahy s přestupem. Už sám dlouhý let není příjemný, ovšem proložený ještě výstupy z letadla a opětovnými nástupy je nepředstavitelný. Nadšení se rozpouští a přichází rozladění. Ovšem otevírá se ještě jedna možnost. Tou je vydat se na cestu ne z Prahy, Brna nebo Ostravy, ale třeba z Mnichova nebo Vídně.

letiště

K neuvěření to jinde jde, ale u nás ne. Zájezd je většinou také levnější. Velice lákavé nabídky vás nenechají v klidu, vyvstává ovšem otázka, jak se na takové letiště dostat. Svoji noční jízdu a ponechání auta na letišti zavrhnete a na takovou dálku určitě žádného kamaráda nepřemluvíte, aby vás tam odvezl. Zapeklitá situace. Marně si lámete hlavu, jak vše vyřešit. Je to přitom tak snadné. O dopravu na letiště Rentcarservice.cz se postarají odborníci. Dovezou vás na kterékoliv evropské letiště i s vašimi zavazadly a ve kteroukoliv denní či noční dobu. Dokonce dopraví i skupinku cestujících, disponují totiž minibusem s devíti místy včetně řidiče. Problém je tím pádem vyřešen a můžete si vybrat dovolenou vašich snů.

Comments are closed.