Techniky pro oddálení orgasmu


Oddálení ejakulace https://kamagra-pro.online/kategorie-produktu/oddaleni-ejakulace/ je něco, o co se snaží muži, kteří mají problémy s předčasným vyvrcholením. Předčasné vyvrcholení potká alespoň několikrát za život každého muže. Může to být třeba ve stavu velkého vzrušení, nebo v době, kdy muži se sexuálním životem teprve začínají. Předčasná ejakulace velmi souvisí s naší psychikou, avšak mohou ji způsobovat také nejrůznější fyzická onemocnění anebo užívání některých léků.

Jakými technikami si můžeme pomoci k tomu, aby se nám předčasná ejakulace vyhýbala?

polibek

Stop a start

Tato technika je velmi oblíbená u mužů, kteří trpí předčasnou ejakulací. V této metodě dochází ke stimulaci penisu, ať už během pohlavního styku nebo jiným způsobem. Před vyvrcholením se stimulace zastaví a poté několikrát opakujeme. Tato technika je užitečná v tom, že muž tak pozná fázi vzrušení, která u něj nastává před orgasmem a je pak schopný svůj orgasmus lépe kontrolovat.

Stlačení

Další účinnou technikou je technika stlačení. Probíhá těsně před orgasmem. Pokud muž cítí, že na něj přichází orgasmus, vyvine na hlavičku penisu mírný tlak, a tím se sníží úroveň vzrušení. Tlak provedete tak, že přiložíte ukazováček na zadní stranu tenisu, kde se žalud spojuje s tělem penisu, palec přiložíte na druhou stranu a poté jemně stlačíte. Počkáte asi třicet vteřin a můžete opakovat.

sex

Pánevní dno

Cvičení pánevního dna, takzvané kegelovy cviky, se obvykle doporučují ženy, aby bojovaly po porodu proti povolenému pánevnímu dnu, avšak v tomto ohledu mohou být účinné i pro muže. Kegelovými cviky podporujete svěrač močové trubice. Naučíte se tím rozpohybovat svaly pánevního dna, což vám může pomoci při ovládání přicházejícího orgasmu. Cviky jsou velmi jednoduché. Vůlí prostě stahujete a uvolňujete pánevní dno. Můžete ho provádět prakticky kdekoliv a kdykoliv.

Comments are closed.