Obaly pro vaše zboží


Když jdete někam do obchodu a něco si koupíte, odnášíte si zboží buď ve své tašce, a nebo v té, co v ní dostanete zboží. I když už před pár lety náš Parlament přijal zákon o tom, že se nesmí zdarma rozdávat tašky k nákupu, mnoho prodejců to dělá dodnes. Jde zejména o menší výrobce, ale i tak u nich můžete tašku odmítnout. Tedy pokud si donesete svoji a nebo parkujete v blízkosti obchodu autem.

Všimli jste si, jak tašky vypadají?
Většina tašek je vyrobena z papíru, protože i prodejci s menším obratem chtějí dodávat zákazníkům ekologičtější obaly. Můžete si ale všimnout, že taška je málokdy bez nápisu. Nezáleží na tom zda dostanete bílou nebo hnědou, v naprosté většině případů bude mít na sobě natištěný název firmy, možná i logo. A právě takové tašky byste mohli mít i vy pro svoje zákazníky. Můžete si objednat potisk papírových tašek, kdy budete mít na taškách natištěno, co zrovna potřebujete. Můžete si vybrat cokoliv budete chtít.

papírová taška

Ač se to možná na první pohled nezdá, papírové tašky patří do skupiny reklamních předmětů. Je dobré využít k propagaci své firmy všechny dostupné možnosti, a reklamní předměty, včetně tašek, jsou ideální. Stojí pár korun, nejsou nikomu na obtíž jako třeba reklamní spoty v televizi, a jsou velice účinné co se reklamy týče. Je důležité být lidem na očích, a díky reklamní tašce si každý vryje název firmy i logo do paměti snáz, než kdybyste mu dali třeba vizitku, kterou většina lidí hned vyhodí a nebo někam založí.

bílé tašky

Vybrat si můžete bílou nebo hnědou tašku ve více velikostech. Taška může mít černý nebo barevný potisk. Vaše zboží mohou lidé nosit v tašce, kterou většina z nich použije i na další nákupy, což ještě zvýší dosah vaší propagace. A pokud budete mít i dobře vymyšlené logo, jistě si váš obchod nebo výrobnu vybaví každý jen při pouhém pohledu na něj.