Nejlepší bazény na vaši zahradu


Pokud máte zahradu a rádi dovádíte v bazéně a plavete, nebaví vás přeplněná koupaliště, je možné si pořídit bazén na zahradu. Velikosti jsou různé a například firma Gluc PBS s.r.o. vám hned nabídne několik variant. Na plavání je ideální mít na zahradě obdélníkový bazén, který je zapuštěný přímo do země. Pokud se obrátíte na firmu Gluc PBS s.r.o., máte záruku, že bazén od ní vydrží několik generací a je vysoké kvality. Určitě s ním budete naprosto spokojeni! Obdélníkové bazény se zapouští přímo do země, jsou vyrobené z velmi kvalitního polypropylénu. Nezničí se a nemění se jim barva, tak i po deseti letech barva materiálu zůstane naprosto stejná. Vybrat si můžete ze tří barev a jejich kombinací: modrá, bílá a šedá.

voda

K bazénu si můžete vybrat ze dvou základních druhů schodišť. je libo mít schodiště přes šířku bazénu? nebo upřednostňujete rohové a zaoblené schodiště? Obdélníkový bazén nabízí dvě varianty hloubky. A to 1,2 metrů a 1,5 metrů. Délku a šířku obdélníkového bazénu si také můžete vybrat a můžete mít bazén dlouhý až 8 metrů a široký až 3 metry, to už se dá nejen krásně osvěžit a užít si vodní zábavu, ale i zaplavat. Firma Gluc PBS s.r.o. také nabízí k bazénu různé doplňky jako je schodiště, žebříky, protiproudy osvětlení či zastřešení.

bazén muž

Ze zastřešení si můžete vybrat z 8 možností. zastřešení bazénu je dobré, že když se zrovna nekoupete, zakryjete bazén a nenapadá vám do něj nějaké listí či hmyz. Schodiště do bazénu vřele doporučuji, je to pak mnohem příjemnější. K bazénu si můžete vybrat ze dvou základních druhů schodišť. je libo mít schodiště přes šířku bazénu? Nebo upřednostňujete rohové a zaoblené schodiště? Z druhů schodišť si můžete vybrat hned z 10 variant. Nášlapy na schodišti si můžete zvolit v jiné barvě, než je samotný bazén. Vodu do bazénu také řeší firma Gluc PBS s.r.o. Její barva je nádherně modrá a krásně vám tak vylepší vaši zahradu. Skutečně se díky tomu budete cítit jako na luxusní dovolené, co vy na to? Pokud si bazén objednáte do 10. prosince 2023, máte dopravu po celé České republice zdarma.

Comments are closed.