Moderní pojetí občerstvení


Rodinné oslavy patří mezi nejoblíbenější akce, protože se zpravidla sejde celá široká rodina. Přejdou tetičky z pátého kolene, uvidíte sestřenice a bratrance, poznáte nové činy rodiny, pokud se nějací narodili, zavzpomínáte na staré časy a užijete si sportu zábavy. Nezáleží na tom zda budete slavit něčí výročí svatby nebo se budou slavit narozeniny. Může jít jen o pouhou rodinnou sešlost. Důležité je, abyste prožili krásné chvíle v kruhu svých nejbližších, se kterými se během roku možná zase tak často nevidíte.

moderní kanapky

Pohostit širokou rodinu, jejíž všechny členy zase tak dobře ani neznáte, není snadné. Je dobré si předem zjistit zda má někdo nějaké alergie, a také je vhodné se zeptat kdo má co rád. Díky tomu můžete všem nabídnout od každého něco, a všichni si v tom množství občerstvení najdou něco co mají rádi. Díky tomu nevzniknou trapné situace, kdy část lidí jen sedí a sledují jak si ostatní pochutnávají na svých oblíbených dobrotách.

Co podávat?
Záleží na tom, jaké je věkové složení vašich hostů. Pokud budete mít na oslavě spíše starší členy rodiny, je dobré jim nabídnout tradiční pokrmy, jako jsou třeba slavnostní menu o vývaru a svíčkové, které završíte rautem s obloženými mísami, ale pokud bude mezi hosty i dost mladších lidí, možná by ocenili moderní kanapky nebo třeba sushi.

sendvič jídlo

Když zkontaktujete kvalitní cateringovou firmu, připraví vám mnoho druhů pohoštění pro celou vaši rodinu. In catering Incatering.czvám připraví klasické občerstvení, ale i moderní pokrmy, které vám rozhodně neudělají ostudu. Vyberte si kvalitní jídlo, které lahodí nejen chuťovým buňkám, ale také oku. Jí se i očima, a tak je dobré si dát záležet i na vizuální stránce prostřeného stolu. Pozvěte svou rodinu na skvělou oslavu a pohostěte je vynikajícím jídlem, které bude připraveno podle všech vašich požadavků a představ.

Comments are closed.