Moderní domov potřebuje moderní kuchyni


Bydlet v domě, který bude odpovídat současným moderním trendům, je snem spousty lidí. Lidé si chtějí vybrat co se jim zrovna líbí, a ruku na srdce – kdo se někdy módou ovlivnit nenechal? Poslední roky patří jednoznačně bungalovům s valbovou střechou, které si lidé staví s antracitovými okny, černou střechou a krémovou nebo čistě bílou fasádou. A v takovém domě pak najdete to nejmodernější třeba ze světa kuchyní. Lidé dbají na to aby měli sladěný interiér třeba do tlumených a zemitých barev, aby spolu všechno hezky ladilo – podlahy, nábytek i dekorace.

hnědá linka

Do moderního interiéru si lidé většinou nechávají, pokud jim to prostor dovolí, vyrobit moderní kuchyně s ostrůvkem. Žhavým trendem posledních pár let je propojený obývací prostor s kuchyní a jídelnou. Mnohdy tento prostor spolu s koupelnou a zádveřím zabere celé přízemí, protože je zájem o opravdu velkorysé obývací prostory. A pokud to dovolí rozměry vašeho domu i vám, můžete si linku s ostrůvkem dovolit i vy.

Ideálně na míru
Dříve bylo nemyslitelné přijít do obchodu a odejít z něho s linkou. Dnes najdete spoustu linek i v obchodech s nábytkem, ale většinou jde o typovou linku, kterou nelze upravit podle vašich potřeb. A samozřejmě se vám linka musí zalíbit, protože na ní nelze nic změnit, ledaže byste si ji doma přetřeli a vyměnili pracovní desku a úchyty. Proto je lepší nechat si ji vyrobit na míru. V dnešní době vás opravdu luxusní moderní linka nemusí stát stovky tisíc.

bílá linka

Objednejte si ji u nás, výrobou kuchyní se zabýváme již dlouho. Vyrobíme vám nejen klasické kuchyně v běžném provedení, ale i současné kuchyně, o které je velký zájem. Kuchyně s ostrůvkem děláme běžně, takže ji můžete mít i vy doma. Stačí si u nás linku naplánovat a zbytek necháte na nás. Vybrat si díky plánovači můžete všechno – od typu kuchyně až po úchyty na dveřích.