Láska s partnerem


Láska je tady od toho, aby my lidé jsme si rozumÄ›li a také, abychom k sobÄ› mÄ›li blíže. Já si myslím, že láska a nenávist se sebou tak troÅ¡ku souvisí. Říká se, že od lásky je jenom krůÄek k nenávisti. A já musím říct, že tohle bohužel musím potvrdit. MÄ› se to už stalo. A bylo to sice jenom jednou, ale Å™eknu vám, že je to opravdu velice nároÄné období. Vzpomínám si, když jsem se zamilovala do svého partnera. A když se on zamiloval do mÄ›, prožívali jsme opravdu krásné období a já jsem si říkala, že nic lepšího snad už být ani nemůže. Asi po dvou letech nám to zaÄalo skřípat, protože jsem se dozvÄ›dÄ›la, že můj partner mÄ› zaÄal podvádÄ›t a že má dokonce už vyhlédnutou jinou ženu.

Láska nezná meze.

Nemohla jsem vůbec tomu uvěřit, jak partner mÄ› může podvádÄ›t, když on mi stále dokola opakuje, že mÄ› šílenÄ› miluje a že nikdy by mÄ› neopustil. Nebo že by mi neudÄ›lal nic Å¡patného. Tak jsem se potom na to partnera zeptala. ZaÄal na mÄ› úplnÄ› kÅ™iÄet, že jsem háklivá a že jsem žárlivá a že jsem fúrie. Opravdu tedy nechápu, jak můžu být fúrie, když se jenom zastávám sama sebe, že já jsem podvádÄ›ná, že on mÄ› podvádí. Tohle se mi absolutnÄ› nelíbilo a byla jsem už sprostá a drzá. Od té doby, kdy jsme se takhle chytli, už jsme se hádali potom každý den. Nakonec to dopadlo tak, takže jsme se museli rozejít.

I když jsem zamilovaná, chci být někdy sama.

A Å™eknu vám, že to bylo opravdu hrozné. Byl to nejhorší rozchod, snad co jsem kdy zažila a že už jsem tÅ™i rozchody zažila. Jenomže tohle bylo opravdu tak nepochopitelné, a tak hrozné, že jsme si potom zaÄali dÄ›lat naschvály. Já vím, že jsem mÄ›la ustoupit a radÄ›ji být ticho a nedÄ›lat naschvály, ale bohužel jsem to nedokázala vydržet. Jak on ke mnÄ›, tak já k nÄ›mu dvakrát, když on po mÄ› kamenem já po nÄ›m dvÄ›ma. Bylo to opravdu hodnÄ› složité období a také nároÄné. A potom asi po půl roce jsem se za to stydÄ›la, protože okolí z nás už mÄ›lo srandu. Tady jde vidÄ›t, že láska může skonÄit také opravdu katastrofálnÄ›.