Kvalitní polykarbonátové skleníky s benefity


Častokrát se jako výrobci skleníků setkáváme s dotazy, zdali polykarbonátové skleníky něco vydrží a jak je to s jejich údržbou. Vzhledem k tomu, že klasikou je a bude vždy skleněný skleník, tak není divu, že když se objeví jiný materiál, tak vyvolá nějaké pochybnosti nebo nejasnosti. Není ovšem důvod nedůvěřovat. Polykarbonátové skleníky jsou sice mladší věkem, ale na druhou stranu poslední dobou jsou žádanější. Jejich předností je nízká hmotnost a vynikající izolační vlastnosti. Velmi dobře rozptylují sluneční světlo a rostlinky nebo sazeničky jsou tak dostatečně chráněny před intenzivními paprsky. Pokud se rozhodnete pro koupi polykarbonátového skleníku, tak určitě nepodceňte jeho konstrukci a další parametry.

skleněný skleník

Naše skleníky na míru

Jsme čeští výrobci skleníků a pařenišť. Dbáme na kvalitní materiál a díky tomu poskytujeme i dlouhou záruku na naše produkty. Na naše skleníky používáme polykarbonátové desky, které nejen ochrání úrodu, ale také si poradí se slunečními paprsky a není nutné je nějakým způsobem stínit. Polykarbonát je o síle 6 mm s boční pozinkovanou výztuhou a s UV filtrem, což ho dělá skutečně dokonalým a pevným materiálem.

skleník ze skla

Standardně jsou skleníky vybavené posuvnými nebo dvoukřídlými otevíracími dveřmi a podle velikosti i dostatečnými počty oken. Když se zaměříte na styl našeho větrání, tak zjistíte, že jsou okna umístěna tak, aby větrání probíhalo od hřbetu skleníku. Je to mnohem efektivnější, než větrání, které vidíte u klasických jiných skleníků. Oceníte bezpochyby i jeho zešikmené boční stěny, protože jimi optimálně pronikají sluneční paprsky dovnitř a sazeničky i následná úroda získají vše potřebné pro svůj růst a produkci.

Polykarbonátové skleníky si můžete vybrat v různých velikostech, ale i například podle umístění. Zvolit si tak lze krásný skleník do volného prostoru, ale rovněž skleníkovou přístavbu z polykarbonátu, která bude připevněna ke stěně domu.

Comments are closed.