Jak zvládnout nedostatek?


Možná i vy už jste někdy pocítili, jak nepříjemný je nedostatek peněz. možná i vy už jste někdy museli konstatovat, že vám vaše výplata jednoduše nestačí na všechno, co byste si za ni chtěli a měli pořídit. A následně jste tudíž řešili i dilema, co oželet, co se dá postrádat. A možná to dospělo až tak daleko, že jste zjistili, že už nic víc postrádat nedokážete. A co vás v tu chvíli s velkou pravděpodobností napadlo? Zřejmě i to, že byste si mohli vzít půjčku a díky té onu nepříjemnou dobu nedostatku přečkat.

Což o to, nápad to není vůbec špatný. Ale je tu jeden dost zásadní nedostatek. A tím je skutečnost, že než půjčku dostanete, musíte zvolený finanční ústav přesvědčit o čistotě svých úmyslů a připravenosti a schopnosti dostát svým závazkům, které by z takové půjčky vyplynuly.

kreditní karty

A tady nastává další problém. Bankovní úředníci po vás budou vždy vyžadovat prokázání dost velkých příjmů, nahlédnou i do vašich registrů dlužníků, a to může být konec všem vašim nadějím. Protože kdo není podle bankovních úředníků dost dokonalý, tomu se žádost o půjčku nevyhnutelně zamítne. Třeba i jenom preventivně, protože banky nechtějí tratit.

A když se tedy neuspěje v bance? Jak byste měli postupovat dál?

americké dolary

Je pochopitelné, že když to někde nevyjde, je rozumné zkusit to i jinde. A nakonec pravděpodobně zjistíte, že je dobrý nápad oslovit i nebankovní společnost. Její nebankovní hypotéka Hypotéky bez registru je přece daleko dostupnější než bankovní půjčky, jak spousta lidí dobře ví. Tady se jenom dá nemovitost jako záruka splácení do zástavy a tím možné komplikace končí. Pak už je jisté, že vám půjčí. A vy tím pádem budete moci i v těžkých časech normálně žít. Což by pochopitelně bez peněz nešlo.

A tak zkuste štěstí u nebankovní společnosti i vy, máte-li právě hluboko do kapsy. Třeba vám to zdokonalí život.

Comments are closed.