Jak si užít nákup v second handu k maximální spokojenosti


Nakupujete rádi dárky pro vaše blízké? A máte přítelkyni, která vaše záměry dokáže ocenit? Pak byste si mohli ke své spokojenosti užít i nákup v second handu. Jakmile se přiblíží termín vánočních svátků, respektive spíše začátku Adventu na konci listopadu, začněte jednat. Nakupujte dárky na Vánoce raději v předstihu, vyhnete se tím zbytečnému stresu a shonu a také dopravnímu kolapsu, kdy přepravní společnosti nemusí stíhat plnit veškeré závazky a dárek obdržíte až po Novém roce.

radost na Vánoce

Vše si poznamenejte na papír – samozřejmě, že si můžete zanést do počítače vše, co k nákupu potřebujete, ale rozumnější je mít to na papíře v poznámkovém bloku. Papír je přehlednější a nikdo vám z něj data nevymaže. Poznamenávejte si postupně, co chcete nakoupit, a ke každé věci potřebné velikosti. Strefit se do správné velikosti se vám podaří například tím, že si proměříte některé aktuálně nošené kousky, co má přítelkyně v šatníku.

dívka ve svetru

Jděte na to rafinovaně – připravte si jednu obří kartonovou krabici a několik dalších menších, které dovnitř vyskládáte tak, aby je bylo nutné rozbalovat postupně. A do každé z nich pak umístíte jeden kus oděvu nakoupeného v second handu Semoda. Vtip spočívá v tom, aby si přítelkyně rozbalovala dárky v určitém pořadí. Můžete toho totiž využít k sexuálním radovánkám, a vězte, že ty pod vánočním stromkem nemají chybu.

Do první krabice byste mohli například zabalit pyžamo nebo noční košili a župan. Aby si vše vaše dívka vyzkoušela, bude se svlékat, a to bude první podnět k milostným hrátkám. Do další krabice uložte třeba nové plavky, takže opět další krásný erotický zážitek. Ve třetí krabici by mohly být páskové letní sandály, a pokud milujete její krásná chodidla, bude to báječná příležitost znovu zalézt spolu do postele. A v poslední krabici může být svůdné erotické prádlo s podvazkovým pásem, sexy halenka nebo tílko a záleží už jen na vaší fantazii, jak bude dál probíhat váš Štědrý večer.