Domácí bělení


Bělení zubů je poslední roky velice populární trend, který zatím neustupuje. Je prostě v módě mít krásně bílé zuby a to i přesto, že jde o nepřirozenou barvu. Přírodní barva našich zubů je světle žlutá, a pokud tedy chceme mít dokonale bílé zuby, je nutné si je bělit. Většina lidí chodí do zubních ordinací a zuby si nechává bělit profesionálně, ale je potřeba počítat s tím, že někdy budete holt na termín čekat. Zejména známé osobnosti a lidé kteří se živí svým vzhledem ale někdy nemají čas čekat na volný termín, a tak k nám pronikl další trend – domácí bělení zubů.

bílé zuby

Když se to dělá opatrně…
Mnoho lidí, kteří si dnes zuby bělí doma zcela normálně, mělo zpočátku obavy. Je totiž pravda, že když necháte bělící pastu působit déle, může to poškodit zubní sklovinu, a toto poškození je nevratné. Pokud si poškodíte zubní sklovinu, už budete mít napořád problémy se zuby, zejména s jejich citlivostí na chlad a teplo. Proto je lepší postupovat přesně podle návodu, který je v každém balení bělícího přípravku. Jestli se vám podařilo ztratit návod silvercrest Manualdirect
, nemusíte se bát, stáhnete si ho u nás a budete ho mít kdokoliv k dispozici.

Mít krásné a bílé aby je otázkou prestiže. Bílo zuby vypadají krásně a zdravě, a jejich majitel se za ně rozhodně nemusí stydět. Před bělením je ale potřeba mít zuby zdravé, takže pokud vás trápí třeba zubní kazy nebo nečistoty v podobě plaku a zubního kamene, je potřeba vyřešit nejprve tyto potíže a teprve potom se můžete vrhnout na bělení.

bělení zubů

Domácí bělení zubů je také potřeba provádět pravidelně, protože i když se budete snažit udržet si bílou barvu na zubech, časem zase zežloutnou. Je dobré se vyhnout červenému vínu, kávě, čaji a hlavně cigaretám. Pokud byste i po bělení kouřili dále, budete si zuby muset bělit častěji, což se obecně příliš nedoporučuje právě kvůli citlivé sklovině.

Comments are closed.