Designový doplněk pro váš telefon


Mobil patří mezi spotřební zboží. Používáme ho denně a tak není divu že takto často používaný předmět přijde někdy k úrazu. Pády nebo dokonce rozsednutí jsou běžné důvody, proč je telefon poškozený. Prodeji telefonů, kteří provozují i servis, mohou potvrdit, že mezi nejčastější poškození mobilů patří prasklý displej. Právě displej bychom měli chránit nejvíc, protože se snadno rozbije. Stačí menší pád a je po displeji. Proto byste nikdy neměli nosit a používat mobil bez ochranného skla, které displej dokáže ochránit. V případě pádu budete měnit jen ochranné sklo, které stojí zlomek ceny nového displeje.

iphone obal

Displej ale není jediná část těla telefonu, která se snadno poškodí. Většina výrobců dnes totiž nabízí jen dotykové telefony, které nejsou příliš odolné. Jedním z nich je i Apple. U něj najdete mobily vyrobené z plastu, hliníku nebo skla, a je dobré telefony nosit v obalu nebo pouzdře.

telefon v ruce

Kryt na iphone 12 se může stát nejen ochrannou pomůckou, díky které telefon přežije pád i z větší výšky, ale je i designem prvkem, díky kterému váš telefon dostane nový kabátek. Model s označením 12 je sice starší, ale stále se vyplatí se o něj starat. Nejnovější modely toho zase tolik nenabídnou a tak je zbytečné přecházet na nový telefon, pokud vám ten stávající zatím slouží. Ne každý chce utrácet peníze za mobil když ho vlastně nepotřebuje.

Na splátky?
Spousta lidí, zejména těch mladých, si dnes kupuje telefon na splátky. Před nákupem telefonu na splátky si ale položte otázku kolik vlastně nakonec přeplatíte. Většinou mají finanční společnosti vysoké úroky, kvůli kterým vás vyjde nový mobil poměrně draho. Telefony od Applu jsou drahé, protože mají propracovaný operační systém a zaujmou jednoduchým designem. Ceněné jsou právě hlavně pro svou stabilitu a uzavřenost, díky které do mobilu nepronikne kdejaký malware.

Comments are closed.