Čím vám bude prospěšný skladový kontejner


Se skladovými ocelovými kontejnery se můžete setkat na některých vlakových překladištích a nádražích a na dovolené v přímořských letoviscích v nákladových docích lodní přepravy. Bývají velmi barevné a popsané reklamními nápisy firem, kterým patří, takže pokud se jich vyskládá na sebe víc, již z dáli září celá hromada ocelových bloků jako pestrobarevný papoušek.

kontejnery na lodi

Kontejnery měří na délku šest nebo dvanáct metrů a v průřezu tvoří čtverec o hraně dva a půl metrů, tento rozměr sám o sobě budí zdání, že jde o poměrně velký skladový objem, kterého by bylo možno využít i jinak, než jen pro přepravu zboží. A je tomu skutečně tak, někteří lidé přišli na to, že by bylo výhodné kontejnery pronajímat jako úložný prostor například při stěhování nebo rekonstrukcích různých objektů. Je to natolik spolehlivý a bezpečný společník, že v něm můžete mít na zahradě vyskládané domácí spotřebiče, koberce, svítidla, nábytek i věci každodenní osobní potřeby, které jsou tu dobře zabezpečené před povětrnostními vlivy, před poškozením při stavebních pracích a koneckonců i před krádeží.

loď s kontejnery

Pronájem malého skladu z Prahy OTP sklady probíhá celoročně a kontejner (nebo i více kontejnerů) lze rezervovat na libovolně dlouhou dobu. Vyloučené nejsou ani dlouhodobé pronájmy, kdy se například rekonstrukce domu protáhne na několik měsíců.

Co budete k pronájmu potřebovat? Kromě dodržení regulí nájemní smlouvy a zaplacení nájemného je to především dostatečně velký prostor pro umístění kontejnerů, pokud možno na rovném terénu, a zároveň musíte umožnit přístup nákladnímu automobilu s autojeřábem, který kontejner uloží na vámi určené místo. Teoreticky je možné kontejnery skládat i na sebe, pokud si zajistíte do obou dvou přístup, například po nájezdové plošině. Nosnost kontejnerů je obrovská, nemusíte mít obavy, že by si neporadily s běžným vybavením vaší domácnosti.

Comments are closed.