Aby byla svatba nezapomenutelná


Většina svateb se v současné době odehrává v zahradních sálech a svatebních stodolách, protože jde o moderní pojetí tradičních svateb. Zámky a hrady dávno vyšly z módy, takže pokud stojíte o moderní svatbu, vezměte se třeba ve stodole. Spousta jich patří k nějakému statku a některé jsou postaveny jen za účelem konání svateb. Je celkem jedno jakou si pro svou svatbu zvolíte. Všude bude svatba vypadat skvěle, protože právě stodoly mají jedinečnou atmosféru a genius loci.

svatba oslava

Hlavní svatební sezona je od jara do podzimu a většina lidí si volá teplé letní měsíce hlavně kvůli hezkému počasí. Každý chce aby mu na svatbě svítilo sluníčko, nebo aby jim na svatbě minimálně nepršelo. Pokud budete celou dobu zavření někde pod střechou, nemusíte se obávat ani deště. Většina párů chce ale využít hezkého počasí a tak se svatby konají alespoň zčásti pod širým nebem. Jenže počasí je nevyzpytatelné a kdykoliv může začít pršet.

venkovní svatba

Kromě běžného prostoru pro svatbu je dobré mít přípravné stany, kam se všichni mohou schovat, pokud vám počasí nebude přát. Nezapomeňte si zajistit pronájem stanu na svatbu, aby vaše svatba byla v suchu i v tom největším lijáku. Stany jsou skvělou volbou nejen jako plán B pro případ, že by venkovní svatba nebyla kvůli počasí možná, ale je to skvělá varianta pro svatby i oslavy, protože i stan vám má co nabídnout.

Stany jsou nepromokavé, ale zároveň těžké. Pokud byste je na svatbu chtěli, určitě si je nezkoušejte montovat sami. Nabízíme vám kompletní servis pro párty a svatební stany, která zahrnuje nejen dovoz na místo a jejich montáž, ale i následnou demontáž a také možnost zapůjčení vybavení. Myslíme na všechno, a máme pro vás k dispozici podlahy, stoly a židle či lavice. Když si trošku vyhrajete s výzdobou a nezapomenete na světelné řetězy, budete překvapeni jak skvěle bude výsledek vypadat.

Comments are closed.